VIDURIO LIETUVOS REGIONO VADOVAS (-Ė) STATYBOS PRAMONEI

  •   Permanent
  •   Kaunas, Lithuania

Mūsų klientei – tarptautinė kompanija, įmonių grupė, pasaulyje yra tarp savo srities lyderių, nuolat besiplečianti ir  vystanti veiklą gamybos, statybos  ir prekybos srityse, šiuo metu dirbti vidurio Lietuvos regione ieško:

VIDURIO LIETUVOS REGIONO VADOVO (-ĖS) STATYBOS PRAMONEI

Darbo pobūdis:

  • Pardavimų strategijos įgyvendinimas;
  • Vadovavimas pardavimų komandai;
  • Darbas su strateginiais regiono klientais;
  • Ryšių vystymas;
  • Sąlygų derinimas ir derybų vedimas dirbant su statybos sektoriaus kompanijomis;
  • Rinkos analizė;
  • Pardavimų procesų tobulinimas, kontrolė ir kt.

Reikalavimai:

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Vadovaujamo ir pardavimų darbo patirtis (dirbant su statybų sektoriumi, statybos  medžiagomis ir pan.);
  • Anglų kalba;
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Aktyvumas, organizaciniai gebėjimai, geri bendravimo ir derybų vedimo įgūdžiai, tikslo siekimas, orientacija į rezultatą.

Mes Jums siūlome:

  • Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes lyderiaujančioje kompanijoje;
  • Karjeros perspektyvas;
  • Visas darbo priemones;
  • Konkurencingą atlygio paketą.

Savo CV siųskite paspaudę “Apply for this job”

Konfidencialumą garantuojame.

Job & Company Detail

Recruiting Company Industry

Human Resources & Recruitment

Company Size

1 - 9 Employees

Office Location

Kaunas

Job Sector

Construction

Job Responsibilities

Sales

Language

Lithuanian

Applications Accepted Until

15 March 2018

Kaunas