KOMERCIJOS DIREKTORIUS (-Ė)

  •   Permanent
  •   Kaunas, Lithuania
  Darbo pobūdis:

·         regiono didmeninės prekybos organizavimas ir vystymas

·         darbas su esamais klientais, naujų klientų paieška ir derybų su jais vedimas

·         pavaldžių darbuotojų darbo organizavimas, komandos ugdymas ir motyvavimas

·         pardavimo skatinimo strategijų kūrimas ir įgyvendinimas, iškeltų pardavimo tikslų vykdymas

·         konkurencinės rinkos analizė

  Reikalavimai:

·         aukštasis išsilavinimas

·         anglų ir rusų kalbų mokėjimas

·         ne mažesnė nei 3 metų vadovaujamojo darbo patirtis

·         strateginis mąstymas

·         puikus pardavimo procesų išmanymas, geri derybiniai įgūdžiai, lyderio savybės

·         gebėjimas dirbti komandoje ir suburti kitus komandos narius efektyviai veiklai

·         vairuotojo pažymėjimas

Siūlome:

·         įdomų ir atsakingą darbą lyderiaujančioje kompanijoje

·         konkurencingą, laiku mokamą atlyginimą

·         nuolatinius mokymus, tobulėjimo ir karjeros galimybes

·         draugišką, bendraujančią, profesionalią komandą, kuri yra mūsų sėkmės pagrindas

·         visas darbui reikalingas priemones

·         galimybę įsigyti visas prekes „Senukų“ prekybos centruose su nuolaida

·         papildomą sveikatos draudimą

Savo CV siųskite paspaudę “Apply for this job”

Tel. pasiteirauti (8 37) 327 529.

Kartu kurkime patikimą ir dinamišką aplinką, kurioje augtume, tobulėtume ir siektume karjeros!

Job & Company Detail

Recruiting Company Industry

Wholesale

Company Size

1000+ Employees

Office Location

Islandijos pl. 32B, Kaunas

Job Sector

Home & DIY goods, Retail & Consumer Products, Wholesale

Job Responsibilities

Sales

Language

Lithuanian

Applications Accepted Until

15 December 2017