fotoo
Nov 16, 2017
Vilnius, Lithuania
Master Class,1day,115 Eur+PVM*

Master Class HR konferencija

Vadovų paieškos įmonė Master Class Lietuva ir šiais metais Jus kviečia į tarptautinę konferenciją skirtą personalo ir įmonių vadovams!

Prieš keletą savaičių pristatėme pirmąją pranešėją Hilde R. Sønnichsen ir pradėjome prekybą išankstiniais bilietais. Labai džiaugiamės Jūsų aktyvumu registruojantis ir nekantraudami laukiame lapkričio mėnesio! Tikime, kad Orkla Health pranešimas apie organizacijos rūpestį darbuotojų sveikata, bus aktualus ir įdomus. Hilde pristatys būdus, kaip pasiekti to, kad žmonės būtų efektyvūs ne tik darbe, bet ir namie galėtų ne tik gulėti prie televizoriaus, bet turėtų noro ir jėgų sportuoti, būti su savo šeima,

Šių metų konferencijoje stengiamės pakviesti kuo įvairesnius pranešėjus iš labai skirtingų industrijų. Kalbėsime apie produktyvumą ir efektyvų darbą, apie technologijas, kurios gali padidinti darbuotojų įsitraukimą ir grįžtamojo ryšio teikimą paversti kasdienybę, apie talentų pritraukimo būdus ir naujas tarptautines tendencijas, apie darbo rinkos daugialypiškumą ir globalizaciją.

Susitikime konferencijoje lapkričio 16 dieną!

Sabina Notkin – Trustpilot

Tu neteisus! Išmok pasakyti neskaudindamas!

Atsiliepimų apie elektronines parduotuves bendrovė Trutpilot yra drąsiai vadinama sėkmingiausiu Danijos startuoliu, kuris šį mėnesį pradėjo veikti ir Lietuvoje. Per 10 veiklos metų jie tapo Google partneriu vertinant įmonių veiklos kokybę, laimėjo metų startuolio apdovanojimą Danijoje, atidarė 5 filialus skirtinguose žemynuose ir turi daugiau nei 500 darbuotojų!

Sabina Notkin prie Trustpilot komandos prisijungė kaip pirmoji atrankų specialistė ir per septynerius metus pasiekė tai, kad įmonėje darbuotojų skaičius išaugo daugiau nei 10 kartų. Šiuo metu Sabina kaip Trustpilot viceprezidentė yra atsakinga už darbuotojų patyrimą ir įsitraukimą.

Sabina pasidalins patirtimi, kaip įmonės pagrindinį produktą – galimybę teikti grįžtamąjį ryšį – pritaikyti kasdieninėje bendrovės veikloje. Kaip darbuotojai, kiekvieną dieną teikdami savo įmonei grįžtamąjį ryšį, gerina įmonės veiklą.

*Tik iki liepos 31 d. bilietai kainuoja 115 EUR + PVM

Nuo rugpjūčio 1 d. bilietų kaina – 145 EUR + PVM

Norėdami užsisakyti išankstinius bilietus registruokitės el. paštu dainora@masterclass.lt

 

Share